13.10.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ОСІННІЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 2400 м


1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.25,0 – 1 місце

2. БОДРАЯ – т-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 3.25,6 - 2 місце

3. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 3.27,2 – 3 місце

4. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 3.28,9 – 4 місце

5. ВІРДЖИНІЯ – т-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Ванда) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.39,4(1зб)

6. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 3.40,5

7. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 3.54,4(2зб)

32 – 33,5 – 35 – 35,5 – 35,5 – 33,5 – Царєвна

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.30,8 – 1 місце

2. БІШКЕК – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.38,6(1зб) – 2 місце

3. ГАСТРОЛЬ – гн.коб.рос. 2017 р.н. (Порядок-Готика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. 2.43,3 – 3 місце

4. БІРМА – т-гн.коб. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Бегонія) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.47,9

5. ЧАЩА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Шквал-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Романенко О. 2.49,8

6. ДАУГАВА – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Душенька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.50,0(1зб)

41 – Бішкек; 39 – 35,5 – 35,3 - Хореограф

 

ОСІННІЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 2400 м


1. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 3.17,0 – 1 місце

2. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.17,6 – 2 місце

3. ХОДКИЙ – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 3.23,0

4. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 3.25,2

5. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. - вибула

33 – 31 – 34,5 – 34 – 34 – Креолка; 30,5 - Реформа

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід      Дист. 1600 м


1. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.28,3 – 1 місце

2. ОРБІТА – руд.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Отвага) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.30,0(1зб) – 2 місце

3. ОПЕРЕТКА – т-гн.коб. рос. 2017 р.н. (Порядок-Опера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.49,8 (з/зб)

4. ГРАМОТЄЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оніщенко В. – вибув

5. ЯБЛОНЬКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Ярнауга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. – знята

35 – 38 – 38,5 – 36,8 - Халіф

 

ПРИЗ ПАМʼЯТІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 4800 м


1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 6.54,4(1зб) – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 7.02,2(1зб) – 2 місце

3. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 7.15,3 – 3 місце

4. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 7.18,4 – 4 місце

5. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 7.27,8 (1зб)

6. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. - знята

7. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. - знятий

33,5 – 33,5 – 35 – 32 - Горняк; 36 – 37 – 37,5 – 36 – 36 – Командир Фрегата; 32 – 33 – 32,9 - Горняк