15.09.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОІ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД

скакова (піщана), призова (грунтова)

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ XXVII ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КІННОСПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЯБЛОНЬКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Ярнауга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.06,7 – 1 місце

2. ГРАМОТЄЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.13,0 – 2 місце

3. ОРБІТА – руд.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Отвага) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.21,4 – 3 місце

4. ОПЕРЕТКА – т-гн.коб. рос. 2017 р.н. (Порядок-Опера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.32,3

5. ДУКЛА – гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Догадка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.46,5

6. ОПУС – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Окраса) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. - знятий

32 – 33 – 30,5– 31,2 – Яблонька

 

КУБОК ЧЕМПІОНІВ
НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ЗГАРИ КОСТЯНТИНА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

1 група


1. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.48,57 – 1 місце

2. ДЖЕТ СТРІМ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Дебіт) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. 2.48,94 - 2 місце

3. ГЕЙЛ – гн.коб. 2016 р.н. ( Гіантс Сіавей-Гіджия) Пр.вл. Римчук М.М. Москаль В. 2.49,45 - 3 місце

4. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д. 2.52,32 - 4 місце

5. РОНДА - гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.52,58

6. КАЙМА - руд. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Кадєтка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.53,30

7. АРАБЕЛЛА – гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 2.53,86

8. ЛАРОШ - гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Летіція) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. - знятий

400 – 28,22; 500 – 33,97 – Де Ля Фер; 500 – 34,02; 500 – 33,36 - Гейл; 500 – 39 – Одіссей

 

ПРИЗ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.14,8 – 1 місце

2. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.17,2 – 2 місце

3. ДНЄСТР – т- гн.жер.орл. 2016 р.н. (Ніл-Діадема) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.18,2 – 3 місце

4. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.19,3(1зб)

5. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.36,6(2зб)

34 – 33 – 33,5 – 34,3 – Царєвна

 

ПРИЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Для жеребців та кобил 3-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 2000 м

1 група


1. БЕЛАТРІКС - руд.жер. 2016 р.н. (Трю Стар-Белла Соул) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. 2.15,59 – 1 місце

2. ФАУСТ – гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Фінес Гьорл) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северін О. 2.17,93 – 2 місце

3. САН РЕМО - сір.жер.2015 р.н. (Ратібор-Свамі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.18,67 – 3 місце

4. АЛЬТАМІРА – руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.18,68 – 4 місце

5. ЛЕДНІК – т-гн. жер. 2016 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. 2.20,93

6. ПАЛЬМІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Піаф) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.21,14

7. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб. 2016 р.н. (Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. – знята

8. ГРАНІТ – руд.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. - знятий

500 – 36.71 – Сан Ремо; 500 – 33,10 – Фауст; 500 – 32,98 – Альтаміра; 500 – 32,80 – Белатрікс

 

ПРИЗ СЕЛЕКЦІОНЕРІВ УКРАЇНИ

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БРАШОВ – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєгунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.16,2 – 1 місце

2. ЖУРАВЕЛЬ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.19,0(1зб) – 2 місце

3. ОРЄХ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Рапс-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.22,3(1зб) – 3 місце

4. ПАДОВА – чер-сір.коб. орл. 2017 р.н. (Днепр-Прібиль) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.24,5

5. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.32,0(1зб)

6. ШЕДЕВР – чер-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Шляпа) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.32,6

33,5 – 33 – 34 – 35,7 – Брашов

 

ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СКАКОВОГО СЕЗОНУ

Для жеребців, меринів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1800 м

3 група


1. ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.04,18 - 1 місце

2. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестик Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 2.05,27 – 2 місце

3. ГАРМАТА – сір. коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Гуарана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Северін О. 2.06,17- 3 місце

4. ГАЙТАНА – гн. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Габі Грін) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Женчук Ю. 2.07,49 - 4 місце

5. ТРАВІАТТА – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. 2.09,37

6. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. - знятий

7. ПІНТА – руд.коб. 2016 р.н. (Ахелес-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. - знята

8. ВЕРГІЛІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Гермес-Вероніка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Голуб О. - знята

300 – 22,27 – Гармата; 500 – 31,95; 500 – 33,33; 500 – 36,63 – Тільга

 

ПРИЗ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.06,6(1) 2.09,4(1) – 1 місце

2. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.07,2(2) вибув – 2 місце

3. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.07,2(3)(гол) 2.10,7(3) – 3 місце

4. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.09,6(4)(1зб) 2.10,0(2)(1зб)

5. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.10,6(5) знята

6. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.15,5(6)(1зб) знятий

32 – 31,5 – 31,5 – Очаг; 31,6 – Морська Гладь

32 – 33,5 – 33,5 – Боєвая Пєсня; 30,4 – Морська Гладь

 

ОСІННІЙ ПРИЗ

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

1 група


1. ДАККА – руд. коб. 2017 р.н. (Гіантс Сівей-Демарка) Пр.вл. Римчук М.М. Москаль В. 1.50,72 – 1 місце

2. АДЕЛЬ – гн.коб. 2017 р.н. (Експєкт-Абаша) ПП «ВКФ «Фаворит» Северін О. 1.50,73 – 2 місце

3. ЕЛЬМАН – гн.жер. 2017 р.н.( Аполон-Ешена) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 1.51,36 – 3 місце

4. ГУД БОЙ - руд.жер. 2017 р.н. (Базілевс-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. - знятий

5. ГАСТРОЛЬ – т-гн.коб. 2017 р.н. (Принц каро-Гвардія) Пр.вл. Римчук М.М. Москаль О. - знята

6. ДЄБЮТ – руд.жер. 2017 р.н. (Базілевс-Директриса) Приватний власник Дигало О.В. Тєрєхов О. - знятий

7. САНДОР - гн.жер. 2017 р.н.(Нотрдам-Сарагоса) Приватний власник Береговий П.М. - знятий

100 – 8,80 - Ельман ; 500 – 33,07 – Адель; 500 – 32,42; 500 – 36,43 – Дакка

 

ПРИЗ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Для коней 4-х років і старше орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.11,4(1) 2.12,5(1) – 1 місце

2. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.14,3(2) 2.13,4(2) – 2 місце

3. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М. 2.15,5(3)(2зб) 2.14,0(3)(г/ст.) – 3 місце

4. КОНФЕРЕНЦІЯ – сір. коб. орл. 2015 р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.16,5(4) 2.20,5(5)

5. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.24,6(5)(проск) 2.17,7(4)(1зб)

33,5 – 32 – 32,5 – 33,4 – Пісенька

33 – 33 – 33,5 – Кажан; 33 - Пісенька

 

ПРИЗ ПРЕМʼЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

4 група


1. РЕД ВІБУРНУМ – гн.коб. 2017 р.н. (Нотрдам - Рєджина) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д. 1.21,41 – 1 місце

2. АМАТОР – т-гн.жер. 2017 р.н. (Морфєус-Абель) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.21,94 – 2 місце

3. ЛІМА – вор.коб. 2017 р.н. (Урса Майор-Леріда) Пр.вл. Римчук М.М. Москаль В. 1.23,15 – 3 місце

4. УМБЕРТО - гн.жер. 2017 р.н. (Санниз Флоріда-Урсула) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 1.25,17 – 4 місце

5. ДАЛМАЦІЯ – гн.коб. 2017 р.н. (Лєксус-Доссе) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Северін О. 1.29,23

6. РУМІНА – сір.коб. 2017 р.н. ( Маджестік Альфабет – Рунгіна) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.29,23(ніс)

7. ПАЛЕНСІЯ – руд.коб. 2017 р.н. (Лєксус-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Ягʼяєв І. 1.34,29

8. РОЗА ІН ГРЕЙ – гн.коб. 2017 р.н. (Главарь-Рівер Фаст) Приватний власник Дигало О.В. Тєрєхов О. – знята

9. НЄБЄСНА ГЛАДЬ – гн.коб. 2017 р.н. (Главарь-Нагайна) Приватний власник Дигало О.В.

200 – 16,07; 500 – 32,00; 500 – 33,34 – Ред Вібурнум

 

ПРИЗ ДП «КОНЯРСТВО УКРАЇНИ»

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.09,9 – 1 місце

2. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.10,0 – 2 місце

3. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.10,5 – 3 місце

4. ХОДКИЙ – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.14,8

5. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.17,5(1зб)

32 – 32,5 – 32 – 35,4 – Креолка

 

НА ЧЕСТЬ КСК «ДОНБАС-МІЛЛЕННІУМ»

Для коней 2-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

4 група


1. РАКЕЛЬ – вор.коб. 2017 р.н. (Банкомат-Рамфіра) Приватний власник Папакиця В.К. Мартюк С. 1.25,71 - 1 місце

2. АЛЬМА – гн.коб. 2017 р.н. (Жазафна-Алібі) Приватний власник Папакиця В.К. Ягʼяєв І. 1.26,70 – 2 місце

3. МЕДІАНА – гн. коб. 2017 р.н. (Жазафна-Массандра) Приватний власник Папакиця В.К. Клочинський А. 1.26,70(ніс) – 3 місце

4. МАЛЬТА – гн.коб. 2017 р.н. (Жазафна-Мантія) Приватний власник Папакиця В.К. Северін О. 1.28,48

5. МЄДАМ – т-гн.жер. 2017 р.н. (Жазафна-Мєлора) Приватний власник Папакиця В.К. Москаль В. 1.30,21

6. МАЙБАХ - сір. коб. 2016 р.н.( Ратібор-Буйчас) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. - знятий

200 – 15,33; 500 – 33,44; 500 – 36,94 – Ракель