01.09.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОІ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова, скакова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ШЕДЕВР – чер-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Шляпа) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.27,9(1зб) – 1 місце

2. ПОШЛІНА – сір.коб.орл. 2017 р.н. (Шквал-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.28,6(1зб) – 2 місце

3. БІШКЕК – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.29,4 – 3 місце

4. КОНКУРЕНЦІЯ – гн.коб.орл. 2017 р.н. (Уклон-Конфігурація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.27,9(1зб)

5. РАППОРТ – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.45,2(1зб)

40,5 – 36 – 35– 36,4 – Шедевр

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ДОМІКАЛЬЩЕНКА АНАТОЛІЯ БОРИСОВИЧА

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

4 група


1. ГЕЙЛ – гн.коб. 2016 р.н. ( Гіантс Сіавей-Гіджия) Пр.вл. Римчук М.М. Москаль В. 1.47,66 – 1 місце

2. ТРАВІАТТА – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. 1.49,48 – 2 місце

3. ВЕРГІЛІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Гермес-Вероніка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Северін О. 1.49,49 – 3 місце

4. ГАЙТАНА – гн. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Габі Грін) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Женчук Ю. 1.49,88

5. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестик Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - вибула

6. ГАРМАТА – сір. коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Гуарана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. – знята

7. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. - знятий

100 – 8,59; 500 – 33,42; 500 – 32,21 – Гайтана; 500 – 32,44 – Гейл

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОПУС – гн.жер.рос. 2017 р.н. (Порядок-Окраса) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.36,8(1зб) – 1 місце

2. БОСТОН – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Сокол-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.37,0(н/х)

3. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.39,7(2зб) – 2 місце

4. ПАДОВА – чер-сір.коб. орл. 2017 р.н. (Днепр-Прібиль) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.43,8(1зб) – 3 місце

5. ОРБІТА – руд.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Отвага) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.46,6(г/ст.)

41 – 40 – Хореограф; 39– 36,8 – Опус

 

ПРИЗ УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 3200 м


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 4.24,5 – 1 місце

2. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 4.25,0 – 2 місце

3. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 4.29,9 – 3 місце

4. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 4.34,9

5. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 4.37,9

6. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 4.40,3

34,5 – 33,5 – 33 – 31 – 33,5 – 33 - Горняк; 32,5 – 33,5 – Очаг

 

ПРИЗ ІМЕНІ БУДЬОНОГО (St. Leger)

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2800 м

1 група


1. БЕЛАТРІКС - руд.жер.2016 р.н. (Трю Стар-Белла Соул) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. 3.22,98 – 1 місце

2. РОНДА - гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 3.25,46 – 2 місце

3. ПАЛЬМІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Піаф) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 3.28,15 – 3 місце

4. РАМЗЕС - сір.жер. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Розалі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Северін О. 3.30,05

5. ФАУСТ – гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Фінес Гьорл) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. – знятий

6. ЛАРОШ - гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Летіція) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. - знятий

300 – 20,48; 500 – 34,13; 500 – 34,53; 500 – 36,55 - Пальміра; 500 – 39,52; 500 – 37,77 – Белатрікс

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. БРАШОВ – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєгунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.21,5 – 1 місце

2. ОРЄХ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Рапс-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.22,6(1зб)– 2 місце

3. ГРАМОТЄЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Косенко С. 2.22,6(шія) – 3 місце

4. ЖУРАВЕЛЬ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.27,7

5. КОФЕЇН – гн. жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.28,6(1зб)

36 – 36 – 34 – 35,5 – Брашов

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.21,4 – 1 місце

2. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.21,8(1зб) – 2 місце

3. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.23,3 – 3 місце

4. ПЛАТОН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Афоризм-Помощь) Пр.вл. Качмар М.Г. Красношлик О. 2.27,8

33,5 – 35,5 – 36 – 36,4 – Дельфін

 

ПРИЗ ПАМʼЯТІ ГРАФА О.Г.ОРЛОВА-ЧЕСМЕНСЬКОГО

Для коней 4-х років і старше орловської рисистої породи     Дист. 3200 м


1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М. 4.27,3 – 1 місце

2. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 4.31,9 – 2 місце

3. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 4.34,6(2зб) – 3 місце

4. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Макаров О. 4.34,9

34,5 – 34 – 33,5 – Пісенька; 32,5 – 32,5 – 33 – 33,5 – 33,8 - Дует