18.08.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ПОРОДИ

Доріжка скакова (піщана)

ПРИЗ М. КИЄВА

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

3 група


1. ЛЕДНІК – т-гн. жер. 2016 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. 2.48,20 - 1 місце

2. ФАУСТ – гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Фінес Гьорл) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. 2.48,70 - 2 місце

3. АРАБЕЛЛА – гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.49,15 – 3 місце

4. КАЙМА - руд. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Кадєтка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 2.49,16 - 4 місце

5. ЧОНГАР – гн.жер. 2016 р.н. (Гермес-Черокі Флауер) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.50,36

6. РОНДА - гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.51,85

7. РАМЗЕС - сір.жер. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Розалі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 2.52,31

8. ТРАВІАТТА – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Тріпачьов Д. - знята

9. ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. - знята

400 – 25,40 – Чонгар; 500 – 38,48; 500 – 35,57; 500 – 33,39; 500 – 35,36 – Леднік

 

ВЕЛИКИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРИЗ (DERBY)

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

1 група


1. ЛАРОШ - гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Летіція) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. 2.47,24 – 1 місце

2. БЕЛАТРІКС - руд.жер. 2016 р.н. (Трю Стар-Белла Соул) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.48,83 – 2 місце

3. АВАНСЦЕНА - руд. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Аганья) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.49,66 – 3 місце

4. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб. 2016 р.н. (Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. 2.49,85 – 4 місце

5. ГРАНІТ – руд.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 2.51,00

6. ПАЛЬМІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Піаф) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.52,43

7. БАГІРА – сір.коб. 2016 р.н. (Аполон-Бьорді Мьюзік) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Москаль В. 2.53,04

8. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. 3.03,30

9. ОПІУМ – руд. жер. 2016 р.н. (Морфєус-Оперетта) ПП «ВКФ «Фаворит» Клочинський А. - знятий

400 – 29,31 – Пальміра; 500 – 34,56 – Ла Манш; 500 – 34,11; 500 – 32,87 – Белатрікс; 500 – 36,39 – Ларош

 

ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ПЕРШОЇ КОРОНИ

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

1 група


1. САНДОР - гн.жер. 2017 р.н.(Нотрдам-Сарагоса) Приватний власник Береговий П.М. Москаль Д. 1.50,90 – 1 місце

2. РУТА – руд. коб. 2017 р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 1.52,54 – 2 місце

3. ОКТАВА – руд.коб. 2017 р.н. (Торнадо Лайт - Оперетта) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.53,41 – 3 місце

4. ЕЛЬМАН – гн.жер. 2017 р.н.( Аполон-Ешена) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 1.53,41(ніс)

5. ГУД БОЙ - руд.жер. 2017 р.н. (Базілевс-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.57,42

6. АПРІОРІ – руд. коб. 2017 р.н. (Патронус-Анна Сью) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. - знятий

7. ПОЛІГРАФ – гн. жер. 2017 р.н.(Патронус-Гафе) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знятий

100 – 9,35 - Октава ; 500 – 33,00 – Ельман; 500 – 33,08; 500 – 35,47 – Сандор

 

НА ЧЕСТЬ ДНЯ КІННОТНИКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

4 група


1. РАЙСЬКА ГРАЦІЯ - гн.коб. 2017 р.н. (Главарь-Ремерія) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.38,56 – 1 місце

2. АДЕЛЬ – гн.коб. 2017 р.н. (Експєкт-Абаша) ПП «ВКФ «Фаворит» Северін О. 1.39,16 – 2 місце

3. РЕГАРДА – руд. коб. 2017 р.н. (Ахелес-Регона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 1.41,82 – 3 місце

4. РУМІНА – сір.коб. 2017 р.н. ( Маджестік Альфабет – Рунгіна) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.46,87

5. УМБЕРТО - гн.жер. 2017 р.н. (Санниз Флоріда-Урсула) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. - знятий

400 – 32,03 - Адель; 500 – 33,20; 500 – 33,33 – Райська Грація

 

ПРИЗ КРИТЕРІУМ

Для коней 2-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 1000м

2 група


1. САН РЕМО - сір.жер.2015 р.н. (Ратібор-Свамі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.04,86 - 1 місце

2. ЗОЛОТОЙ ВЕК – гн.жер.2016 р.н. (Ахелес-Золушка) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Ягʼяєв І. 1.05,37 – 2 місце

3. ПІНТА – руд.коб. 2016 р.н. (Ахелес-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 1.06,00 – 3 місце

4. ГАРМАТА – сір. коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Гуарана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.08,88

5. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестик Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. - вибула

6. БЕРІСЛАВА - сір. коб. 2016 р.н.( Ратібор-Буйчас) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Трыпачьов Д. - знята

500 – 31,92; 500 – 32,94 – Сан Ремо