11.08.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова, скакова

ПРИЗ ЛУЖАЙКИ

Для кобил 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ФАСКА – гн.коб.орл. 2017 р.н. (Сокол-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.36,4 – 1 місце

2. ПАДОВА – чер-сір.коб. орл. 2017 р.н. (Днепр-Прібиль) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.39,7(2зб) – 2 місце

3. ДУКЛА – гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Догадка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.40,9(2зб) – 3 місце

4. ДАУГАВА – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Уклон-Душенька) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.41,0(г/ст.)

5. РЕКОМЕНДАЦІЯ – св.-гн.коб. орл. 2017 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Роксолана) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.50,2(2зб)

40 – 40 – 39– 37,4 – Фаска

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.26,5 – 1 місце

2. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.27,2 – 2 місце

3. РЕФЛЕКС – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Ромашка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.27,4 – 3 місце

4. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.35,7

37 – 36,5 – 37,5– 35,5 – Халіф

 

ПРИЗ ГОВОРУХИ

Для кобил 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЯБЛОНЬКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Ярнауга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.15,0 – 1 місце

2. ХУТОРЯНКА – гн.еоб. рос. 2017 р.н. (Порядок-Хургада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.37,8(1зб) – 2 місце

3. ОРБІТА – руд.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Отвага) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.38,0 – 3 місце

4. ОПЕРЕТКА – т-гн.коб. рос. 2017 р.н. (Порядок-Опера) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.51,0

29 – 30,5 – 35 – 40,5 - Яблонька

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ТРЕНЕРА МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ НЕЧАЯ АНДРІЯ МІТРОФАНОВИЧА

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

4 група


1. ФАУСТ – гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Фінес Гьорл) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.52,25 – 1 місце

2. ТРАВІАТТА – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северін О. 1.52,84 – 2 місце

3. УНДІНА – сір. коб. 2016 р.н. (Гермес-Урсула) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Гринчак Р. 1.54.13 – 3 місце

4. ДОЛИНА ГРЬОЗ – гн.коб. 2016 р.н. (Гермес-Дебіт) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Трипачьов Ф. 1.54,88 – 4 місце

5. ПІНТА – руд.коб. 2016 р.н. (Ахелес-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 1.55,94

6. ГАЙТАНА – гн. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Габі Грін) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Москаль О. - знята

7. ДАРНИЦЯ – руд. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Даяна Росс) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Москаль Д.

8. АУРІКА – гн.коб. 2016 р.н. (Узурпатор-Айгіра) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Гринчак Р. - знята

9. ЛЕВАДІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Левкотея) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знята

10. ФІРЕНЦ – гн.коб.2016 р.н. (Аланді-Френчі Лебес) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Тріпачьов А. - знята

100 – 8,79; 500 – 32,89 - Фауст; 500 – 33,91 - Трвіатта; 500 – 36,66 – Фауст

 

НА ЧЕСТЬ «ДЯДІ ВАНІ»

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 1600м


1. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.12,4 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.13,2 – 2 місце

3. ДУЕТ – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Уклон - Дарниця) т.в.4. Пр.вл. Красношлик М.С. Красношлик М. 2.19,4(2зб) – 3 місце

4. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.22,5(1зб)

5. КОНФЕРЕНЦІЯ – сір. коб. орл. 2015 р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.29,4

30,5 – 35 – 36,5 – Дует; 30,4 – Округа

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГРАМОТЄЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оніщенко В. 2.28,0 – 1 місце

2. КОФЕЇН – гн. жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.28,3(н/х)

3. РОЗМАШИСТА – сір.коб. орл. 2017 р.н. (Шквал-Руфіна) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.41,8 – 2 місце

4. БОСТОН – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Сокол-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.51,0(1зб) – 3 місце

36 – 35 – 40 – Кофеїн; 37 – Грамотєй

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 2400 м


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 3.15,6 – 1 місце

2. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.19,9 – 2 місце

3. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 3.22,5(1зб)(проск)

4. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. – знята

34 – 31,5 – 34,5 – 34 – Мемуар; 32 – 29,6 - Очаг

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ЖОКЕЯ АКІМОВА АНАТОЛІЯ ЄФРЕМОВИЧА

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

4 група


1. УМБЕРТО - гн.жер. 2017 р.н. (Санниз Флоріда-Урсула) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знятий

2. РУМІНА – сір.коб. 2017 р.н. ( Маджестік Альфабет – Рунгіна) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. – знята

3. ПОЛІГРАФ – гн. жер. 2017 р.н.(Патронус-Гейф) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. – знятий

4. АСІМЕТРІЯ – руд. коб. 2017 р.н. (Селкспа-Астрофанія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. – знята

 

ПРИЗ РІКИ ДЕСНИ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.15,8(1зб) – 1 місце

2. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.18,9(1зб) – 2 місце

3. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.21,5 – 3 місце

4. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.29,4

32 – 33 – 36,5 – 34,3 – Царєвна

 

ДИСТАНЦІЙНИЙ ПРИЗ ІМ. М.ОДЕСИ

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 2400 м


1. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.18,0 – 1 місце

2. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 3.22,0 – 2 місце

3. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 3.33,3(1зб)(н/х)

4. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. – вибув

33 – 30,5 – 34 – 33 – 34 – 33,5 - Пісенька