28.07.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова, скакова

ПРИЗ ЕДІТ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1400 м

2 група


1. РУТА – руд. коб. 2017 р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 1.36,31 – 1 місце

2. РАЙСЬКА ГРАЦІЯ - гн.коб. 2017 р.н. (Главарь-Ремерія) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.36,96 – 2 місце

3. ОКТАВА – руд.коб. 2017 р.н. (Торнадо Лайт - Оперетта) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.37,41– 3 місце

4. РЕД ВІБУРНУМ – гн.коб. 2017 р.н. (Нотрдам - Реджина) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д. 1.37,42 – 4 місце

5. АПРІОРІ – руд. коб. 2017 р.н. (Патронус-Анна Сью) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.38,01

6. РЕГАРДА – руд. коб. 2017 р.н. (Ахелес-Регона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 1.40,55

7. РОЗА ІН ГРЕЙ – гн.коб. 2017 р.н. (Главарь-Рівер Фаст) Приватний власник Дигало О.В. Тєрєхов О. - вибула

8. РУМІНА – сір.коб. 2017 р.н. ( Маджестік Альфабет – Рунгіна) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. – знята

400 – 28,39 - Октава; 500 – 32,07; 500 – 35,85 – Рута

 

ПРИЗ РІКИ ДНІПРО

Для кобил 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.08,0 - 1 місце

2. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.08,2 – 2 місце

3. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.08,7 – 3 місце

4. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.16,7(1зб)

33 – 32,5 – 31 – 31,5 – Креолка

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ГОТЛІБА ІГОРЯ ЄВГЕНОВИЧА

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1500 м

4 група


1. САНДОР - гн.жер. 2017 р.н.(Нотрдам-Сарагоса) Приватний власник Береговий П.М. Москаль Д. 1.43,01 – 1 місце

2. ГУД БОЙ - руд.жер. 2017 р.н. (Базілевс-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.44,68 – 2 місце

3. ЕЛЬМАН – гн.жер. 2017 р.н.( Аполон-Ешена) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 1.46,29 – 3 місце

4. ОРЛЕАН – гн.жер. 2017 р.н. (Експєкт-Оранта) ПП «ВКФ «Фаворит» Северін О. - знятий

5. УМБЕРТО - гн.жер. 2017 р.н. (Санниз Флоріда-Урсула) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знятий

6. ПОЛІГРАФ – гн. жер. 2017 р.н.(Патронус-Гейф) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. - знятий

500 – 35,70 ; 500 – 32,60 – Гуд Бой; 500 – 34,71 – Сандор

 

ПРИЗ ПАМʼЯТІ М.Д. СТАСЕНКА

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 2400 м


1. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 3.14,0(1зб) – 1 місце

2. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.14,4 – 2 місце

3. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 3.14,9(1зб) – 3 місце

4. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Куьменко Д. 3.21,4

5. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 3.23,6

32,5 – 31 – Боєвая Пєсня; 33 – 32 – 32,5 – Мемуар; 33 – Морська Гладь

 

ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ (Oaks)

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

1 група


1. АВАНСЦЕНА - руд. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Аганья) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.47,01 – 1 місце

2. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб. 2016 р.н. (Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Москаль Д. 2.48,80 – 2 місце

3. БАГІРА – сір.коб. 2016 р.н. (Аполон-Бьорді Мьюзік) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Москаль В. 2.50,79 – 3 місце

4. АРАБЕЛЛА – гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 2.53,09 – 4 місце

5. ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.53,82

6. ПАЛЬМІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Піаф) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.54,07

7. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестик Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 2.56,42

8. БЕРІСЛАВА - сір. коб. 2016 р.н.( Ратібор-Буйчас) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 3.00,88

9. АЛЬТАМІРА – руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. - знята

10. БРАУНІ - гн.коб. 2016 р.н. (Узурпатор-Бріджина) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Кузіков С. - знята

11. ТРАВІАТТА – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Тріпачьов Д. - знята

400 – 25,40; 500 – 34,27 – Беріслава; 500 – 36,73; 500 – 35,49; 500 – 35,12 - Авансцена

 

ПРИЗ ОТКЛІКА

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.13,3(3)(проск) 2.09,5(1) – 1 місце

2. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.11,5(1) 2.11,0(2) – 2 місце

3. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.14,0(4) 2.18,0(3) – 3 місце

4. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.23,0(5) вибула

5. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.12,8(2)(н/х) 2.18,8(з/зб)

32 – 33,5 – 33 – Джон; 33 – Кажан

32 – Джон; 32 – 32 – 35 - Пісенька

 

ПРИЗ ЖОКЕЙ-КЛУБУ

Для жеребців та кобил 4-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

2 група


1. ОДІССЕЙ - вор.жер. 2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северін О. 2.49,30 – 1 місце

2. ДЖЕТ СТРІМ – гн.жер. 2015 р.н. (Ратібор-Дебіт) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.53,20 - 2 місце

3. РОММЕЛЬ – сір.жер. 2015 р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.56,21– 3 місце

4. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер. 2014 р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Кучеренко Р. - знятий

400 – 32,47 - Роммель; 500 – 34,81; 500 – 34,41 – Джет Стрім; 500 – 34,41; 500 – 33,20 – Одіссей

 

ПРИЗ ОДЕСЬКОГО ІПОДРОМУ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.06,0 – 1 місце

2. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.06,8(1зб)(г/ст.)

3. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М. 2.29,6(2зб) – 2 місце

4. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. - знятий

 

ПРИЗ ЗАДОРНОГО

Для жеребців, меринів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2000 м

2 група


1. ГРАНІТ – руд.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 2.18,23 – 1 місце

2. ОПІУМ – руд. жер. 2016 р.н. (Морфєус-Оперетта) ПП «ВКФ «Фаворит» Клочинський А. 2.18,27 – 2 місце

3. БЕЛАТРІКС - руд.жер. 2016 р.н. (Трю Стар-Белла Соул) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.19,45 – 3 місце

4. ЛАРОШ - гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Летіція) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 2.20,83

5. РАМЗЕС - сір.жер. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Розалі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.23,15

6. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль В. 2.23,72

7. НУАР – гн.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Номеста) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. 2.24,59

500 – 35,37 - Опіум; 500 – 33,24; 500 - 33,49; 500 – 36,03 - Граніт

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ КУБРАК ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 2000 м

4 група


1. КАЙМА - руд. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Кадєтка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.21,60 (кросинг)

2. РОНДА - гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.21,82 – 1 місце

3. ЛЕДНІК – т-гн. жер. 2016 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль О. 2.22,96 – 2 місце

4. БРЕТАНЬ - гн. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Бумазея) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 2.23,64 – 3 місце

5. ГАРМАТА – сір. коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Гуарана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 2.23,80 – 4 місце

6. ДАРНИЦЯ – руд. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Даяна Росс) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Москаль В. 2.26,62

7. ЧОНГАР – гн.жер. 2016 р.н. (Гермес-Черокі Флауер) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.26,96

8. ПІНТА – руд.коб. 2016 р.н. (Ахелес-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. - знята

9. ЛЕВАДІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Левкотея) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знята

500 – 35,83; 500 – 34,27; 500 – 35,15 – Гармата; 500 – 36,38 - Кайма