21.07.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова, скакова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БРАШОВ – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєгунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.24,5 – 1 місце

2. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.32,7(1зб) - 2 місце

3. ФАСКА – гн.коб.орл. 2017 р.н. (Сокол-Фабрика) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.37,3 – 3 місце

4. ПОГОДА – вор.коб.орл. 2017 р.н. (Днепр-Подшивка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.19,6(3зб)

36,5 – 35,5 – 36,5 – 36 – Брашов

 

НА ЧЕСТЬ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

4 група


1. АДЕЛЬ – гн.коб. 2017 р.н. (Експєкт-Абаша) ПП «ВКФ «Фаворит» Северін О. 1.23,89 – 1 місце

2. ОРЛЕАН – гн.жер.2017 р.н. (Експєкт-Оранта) ПП «ВКФ «Фаворит» Москаль Д. 1.24,94 – 2 місце

3. АМАТОР – т-гн.жер.2017 р.н.(Морфєус-Абелль) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.25,91– 3 місце

4. ДАМГАРА – гн.коб. 2017 р.н. (Морфєус -Делегація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Логвіненко О. 1.30,89

5. БОЄВАЯ – т-гн.коб. 2017 р.н. (Експєкт -Бумазея) ПП «ВКФ «Фаворит» Москаль О. - знята

200 – 17,13; 500 – 32,14; 500 – 34,62 – Адель

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЯБЛОНЬКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Ярнауга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.21,2(1зб) – 1 місце

2. РЕФЛЕКС – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Ромашка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.36,0 – 2 місце

3. БОСТОН – вор.жер.орл. 2017 р.н. (Сокол-Баронеса) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.40,8 – 3 місце

4. ШЕДЕВР – чер-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Днепр-Шляпа) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.42,0

35,5 – 37,5 – 36,5 – 31,7 – Яблонька

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.19,9(кроссінг)

2. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.22,2(1зб) – 1 місце

3. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.22,7 – 2 місце

4. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.32,0(1зб) – 3 місце

34,5 – 35,5 – 35,5 – 36,7 – Бєлоснєжка

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для жеребців 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КУБРИК – св-гн.жер.орл. 2016 р.н. (Уклон-Кантата) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.18,6(н/х)

2. ДНЄСТР – т- гн.жер.орл. 2016 р.н. (Ніл-Діадема) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.21,2(н/х)

3. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.22,8(з/зб)

4. ПЛАТОН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Афоризм-Помощь) Пр.вл. Качмар М.Г. Красношлик О. 2.32,8 – 1 місце

34 – 35 – 34,5 – 35,1 – Кубрик