14.07.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ЖУРАВЕЛЬ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.22,7 – 1 місце

2. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.38,0 – 2 місце

3. ГРАМОТЕЙ – т-гн. жер. рос. 2017 р.н. (Монпельє-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.38,2(1зб) – 3 місце

4. ПАДОВА – чер-сір.коб. орл. 2017 р.н. (Днепр-Прібиль) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.45,0(1зб)(г/ст.)

36,5 – 36,5 – 36– 33,7 – Журавель

 

ПРИЗ КРІПИША

Для коней 4-х років і старше орловської рисистої породи     Дист. 2400 м


1. ДУЕТ – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Уклон - Дарниця) т.в.4. Пр.вл. Красношлик М.С. 3.15,3 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.26,5(1зб) – 2 місце

3. КОНФЕРЕНЦІЯ – сір. коб. орл. 2015 р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 3.31,3 – 3 місце

4. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 3.31,3(гол)

30,5 – 31 – 33 – 33,5 – 34 – 33,3 - Дует

 

ПРИЗ БУДУЩНОСТІ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.19,2(4) 2.09,4(1) – 1 місце

2. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.09,8(1) 2.10,8(2) – 2 місце

3. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.10,9(2) 2.12,0(3) – 3 місце

4. ХОДКИЙ – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.13,5(3) знятий

32,5 – Ходкий; 32 – 33 – Реформа; 32,3 – Креолка

33 – 32 – 32 – 32,4 – Напруга

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід      Дист. 2400 м


1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.10,8(н/х)

2. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 3.14,5 – 1 місце

3. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О. 3.16,2 – 2 місце

4. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 3.17,7– 3 місце

5. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 3.20,0(1зб)

32 – 30,5 – 32,5 – 33 – 31,5 – 31,3 - Горняк

 

ПРИЗ ІППІКА

4-х років орловської рисистої породи     Дист. 2400 м


1. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.19,0 – 1 місце

2. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 3.21,0(1зб) – 2 місце

3. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.23,8(1зб) – 3 місце

4. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 3.26,9(н/х)

5. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 3.29,3(1зб)

32,5 – 32,5 – 34 – 33 – 33,5 – 33,5 - Пісенька