07.07.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова, скакова

ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

2 група


1. РУТА – руд. коб. 2017 р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 1.21,19 – 1 місце

2. АПРІОРІ – руд. коб. 2017 р.н. (Патронус-Анна Сью) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.23,22 – 2 місце

3. ОКТАВА – руд.коб. 2017 р.н. (Торнадо Лайт - Оперетта) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.23,96 – 3 місце

4. РЕД ВІБУРНУМ – гн.коб. 2017 р.н. (Нотрдам - Реджина) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д. 1.24,62

5. РЕГАРДА – руд. коб. 2017 р.н. (Ахелес-Регона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 1.25,43

6. РУМІНА – сір.коб. 2017 р.н. ( Маджестік Альфабет – Рунгіна) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О. 1.30,97

200 – 15,48; 500 – 32,50; 500 – 33,21 – Рута

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.29,3 - 1 місце

2. ОРЄХ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Рапс-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.33,2 – 2 місце

3. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.28,0(1зб) – 3 місце

4. ЦАРЕВИЧ – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Рапс-Цапфа) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.43,4(н/х)

36 – 37,5 – 37 – 35,8 – Халіф

 

ВЕЛИКИЙ СПРИНТЕРСЬКИЙ ПРИЗ

Для жеребців, меринів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

2 група


1. САН РЕМО - сір.жер.2015 р.н. (Ратібор-Свамі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.18,31 – 1 місце

2. НУАР – гн.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Номеста) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. 1.18,80 – 2 місце

3. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 1.19,05 – 3 місце

4. ЗОЛОТОЙ ВЕК – гн.жер.2016 р.н. (Ахелес-Золушка) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.19,33

5. ЛЕДНІК – т-гн. жер. 2016 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. 1.21,08

6. ПІНТА – руд.коб. 2016 р.н. (Ахелес-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О. 1.21,72

7. ВЕРГІЛІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Гермес-Вероніка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Гринчак Р. 1.21,91

200 – 14,80 – Золотой Век ; 500 – 29,79 - Нуар; 500 – 34,21 – Сан Ремо

 

ІМЕННИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.13,7 – 1 місце

2. ХОДКИЙ – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.14,6 – 2 місце

3. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.19,5 – 3 місце

4. ПЛАТОН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Афоризм-Помощь) Пр.вл. Качмар М.Г. Красношлик О. 2.25,0

5. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. - знята

32,5 – 36 – Реформа; 33 – Ходкий; 32,2 – Реформа

 

ПРИЗ ЕЛАСТИ

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1800 м

2 група


1. АВАНСЦЕНА - руд. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Аганья) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.02,14 – 1 місце

2. ПАЛЬМІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Піаф) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 2.02,44 – 2 місце

3. АЛЬТАМІРА – руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 2.03,13 – 3 місце

4. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб. 2016 р.н. (Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. 2.03,14

5. БРАУНІ - гн.коб. 2016 р.н. (Узурпатор-Бріджина) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О. 2.06,22

6. БЕРІСЛАВА - сір. коб. 2016 р.н.( Ратібор-Буйчас) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 2.06,26

7. ГАРМАТА – сір. коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Гуарана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 2.11,75

8. АРАБЕЛЛА – гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Москаль О. – знята

9. ДАРНИЦЯ – руд. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Даяна Росс) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») - знята

300 – 21,01 - Габріелла; 500 – 32,66 - Авансцена; 500 – 33,18 – Брауні; 500 – 35,29 - Авансцена

 

ІМЕННИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років і старше рисистих порід     Дист. 1600 м


1. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.10,6 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.12,0 – 2 місце

3. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.13,7 – 3 місце

4. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Клиновський О. 2.34,8

5. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. - знята

34 – 33 – 32,5 – 31,1 – Боєвая Пєсня

 

ПРИЗ ЕЛІТИ

Для жеребців, меринів та кобил 4-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 2400 м

2 група


1. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 2.49,77 – 1 місце

2. РОММЕЛЬ – сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 2.53,14 – 2 місце

3. ДЖЕТ СТРІМ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Дебіт) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. – вибув

4. ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О. – знятий

400 – 32,79; 500 – 35,68; 500 – 33,93; 500 – 33,88; 500 – 33,49 - Одіссей

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ЖОКЕЯ БАЛАБАСЬ ВІКТОРА ІВАНОВИЧА

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи

4 група


1. БЕЛАТРІКС - руд.коб.2016 р.н. (Трю Стар-Белла Соул) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.50,64 – 1 місце

2. БАГІРА – сір.коб. 2016 р.н. (Аполон-Бьорді Мьюзік) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП «к/з «Мілленніум») Москаль В. 1.50,65 – 2 місце

3. ЧОНГАР – гн.жер. 2016 р.н. (Гермес-Черокі Флауер) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северін О. 1.52,67 – 3 місце

4. ТРАВІАТТА – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Троя) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 1.53,03 – 4 місце

5. ЛЕВАДІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Левкотея) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д. 1.54,42

6. ГАЙТАНА – гн. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Габі Грін) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП «к/з «Мілленніум») Москаль О. 1.55,52

7. ФЛОРЕНЦІЯ – руд.коб. 2016 р.н. (Гермес-Флора) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП «к/з «Мілленніум») Гринчак Р. 1.57,61

8. РОНДА - гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знята

100 – 9,75; 500 – 34,84 – Травиатта; 500 - 33,07 – Багіра; 500 – 32,98 - Белатрікс