23.06.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова, скакова

ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1200 м

2 група


1. ГУД БОЙ – руд. жер. 2017 р.н. (Базілевс-Галатея) Пр.вл.Дигало О.В. Ілієнко М. 1.19,28 – 1 місце

2. РУТА – руд. коб. 2017 р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 1.20,79 – 2 місце

3. САНДОР – гн.жер. 2017 р.н. (Нотрдам-Сарагоса) Пр.вл.Береговий П.М. Москаль Д. 1.21,51 – 3 місце

4. МЕНТАЛІТІ – сір.жер.2017 р.н. (Мефістофель-Екскурсія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль В. 1.21,67

5. ЕЛЬМАН – гн.жер. 2017 р.н. (Аполон-Ешена) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. - знятий

6. РЕГАРДА – руд. коб. 2017 р.н. (Ахелес-Регона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знята

200 – 14,42; 500 – 31,20; 500 – 33,59 – Гуд Бой

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КОФЕЇН – гн. жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.29,6 - 1 місце

2. РЕФЛЕКС – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Ромашка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.29,7 – 2 місце

3. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.44,0(1зб) – 3 місце

4. ЦАРЕВИЧ – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Рапс-Цапфа) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.47,8(3зб)

37 – 35 – 39 – Рефлекс; 38,6 – Кофеїн

 

ВЕЛИКИЙ ЛІТНІЙ ПРИЗ (2000 Guineas)

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

1 група


1. ГРАНІТ – руд.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.47,21 – 1 місце

2. ЛАРОШ - гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Летіція) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д. 1.47,21(ніс) – 2 місце

3. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 1.47,82 – 3 місце

4. ОПІУМ – руд. жер. 2016 р.н. (Морфєус-Оперетта) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.48,32 – 4 місце

5. ЗОЛОТОЙ ВЕК – гн.жер.2016 р.н. (Ахелес-Золушка) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.49,31

6. НУАР – гн.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Номеста) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. 1.50,60

7. РОНДА - гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.51,75

8. РАМЗЕС - сір.жер. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Розалі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О. 1.54,33

9. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. - знятий

100 – 8,60; 500 – 31,76 - Опіум; 500 – 31,45 – Золотой Век; 500 – 35,40 - Граніт

 

ПРИЗ ВАЛЬСА

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.15,3(1) 2.30,0(5)(1б) – 1 місце

2. ДНЄСТР – т- гн.жер.орл. 2016 р.н. (Ніл-Діадема) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.16,1(2) 2.18,4(1) – 2 місце

3. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.17,7 знята – 3 місце

4. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.18,1(4) 2.23,4(2)

5. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.20,4(5)(1зб) 2.26,4(3)(2зб)

6. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.20,5(6)(2зб) 2.29,4(4)(2зб)

33,5 – 32,5 – 33 – 36,3 – Каховка

34 – 34,5 – 34 – 35,9 - Днєстр

 

ПРИЗ ДЕРЗЬКОГО

Для коней 3-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

2 група


1. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д. 1.46,54 – 1 місце

2. САН РЕМО - сір.жер.2015 р.н. (Ратібор-Свамі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.46,86 – 2 місце

3. РОММЕЛЬ – сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 1.47,43 – 3 місце

4. ПІНТА – руд.коб. 2016 р.н. (Ахелес-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.49,84

5. ВЕРГІЛІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Гермес-Вероніка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О. 1.50,05

100 – 9,12 - Пінта; 500 – 32,19; 500 – 31,43 – Сан Ремо; 500 – 33,80 - Одіссей

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.22,2 – 1 місце

2. ПЛАТОН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Афоризм-Помощь) Пр.вл. Качмар М.Г. Красношлик О. 2.26,1 – 2 місце

3. ПОДАЧА – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Пташка) Пр.вл. Оборін М.О. (народж.у філії «Дібрівський кінний завод №62») Оборін М. 2.32,7(1зб) – 3 місце

4. БЕНФІКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.36,0(н/х)

5. РУСАЛКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон-Романтика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.38,9(2зб)

35,5 – 36 – 35,5 – 35,2 – Бєлоснєжка

 

ПРИЗ ЗАПОВІДІ (1000 Guineas)

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1600 м

2 група


1. БЕРІСЛАВА - сір. коб. 2016 р.н.( Ратібор-Буйчас) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Москаль Д. 1.47,54 – 1 місце

2. АВАНСЦЕНА - руд. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Аганья) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.47,90 – 2 місце

3. ПАЛЬМІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Піаф) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. 1.47,95 – 3 місце

4. БРЕТАНЬ - гн. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Бумазея) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. 1.48,42 – 4 місце

5. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб. 2016 р.н. (Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. 1.48,70

6. ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.50,15

7. ГАРМАТА – сір. коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Гуарана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О. 1.51,30

8. БРАУНІ - гн.коб. 2016 р.н. (Узурпатор-Бріджина) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.57,99

9. ДАРНИЦЯ – руд. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Даяна Росс) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. 2.01,68

10. ШЕР АМІ – сір.коб.2016 р.н. (Річі Рей-Шарлі Данте) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. - вибула

11. ВІВА ВІКТОРІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Аланді-Вівідлі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Тріпачьов Д. - знята

1100 – 8,20; 500 – 32,03; 500 – 32,73; 500 – 34,58 - Беріслава