02.06.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи      Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.11,3(1) 2.18,4(1) – 1 місце

2. БУЧАЧ – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Чардаш-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.17,9(2) знятий – 2 місце

3. КУМАНІКА – гн.коб.орл.2016 р.н. (Уклон-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.18,8(3) знята – 3 місце

4. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.22,3(5) 2.19,6(2)(2зб) – 4 місце

5. ДНЄСТР – т- гн.жер.орл. 2016 р.н. (Ніл-Діадема) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.19,9(4) 2.22,7(3)

6. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.

7. КОКЕТЛИВИЙ – т-сір.жер.орл. 2016 р.н. (Кайф-Козирна Карта) Пр.вл. Качмар М.Г. Красношлик О. 2.22,8(7)(шія) знятий

8. КУБРИК – св-гн.жер.орл. 2016 р.н. (Уклон-Кантата) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.25,2(8) вибув

9. БРАВАДА - чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баришня) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.19,7(4)(г/ст.) вибула

32 – 32 – 34 – 33,3 – Царєвна

35 – 35 – 34 – 34,4 - Царєвна

 

ПРИЗ «БАРСА»

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ЧАЙОК – св.-гн.жер. орл. 2015 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайная) Пр.вл.Ковальський Є.М. Ковальський Є. 2.12,2(1)(1зб) 2.11,0(1)(1зб) – 1 місце

2. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.12,9(5) 2.11,5(2) – 2 місце

3. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.11,6(1) 2.12,2(3) – 3 місце

4. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.11,9(2) 2.15,5(6)(2зб) – 4 місце

5. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.12,0 знятий

6. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.17,0(1зб) 2.12,8(4)

7. ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Романенко О. 2.33,8(8)(1зб) вибула

32 – 32,5 – 32 – 35,1– Пісенька

32,5 – 32 – 33 – 33,5 - Чайок

 

ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.10,5 знятий – 1 місце

2. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.10,7 знята – 2 місце

3. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.12,7 знята – 3 місце

4. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.13,0 знята

5. РАЗРАБОТКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Ровесниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.15,3 знята

34 – Напруга; 32,5 – 31,5 – 32,5 – Рупор

 

ПРИЗ ВІТРА

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БРАШОВ – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєгунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.16,9 – 1 місце

2. ЖУРАВЕЛЬ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.18,9(1зб) – 2 місце

3. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.32,4 – 3 місце

4. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.52,9

35 – 33,5 – 34 – 34,4 – Брашов