16.06.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.08,0(1) знята – 1 місце

2. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.08,3(2) 2.10,0(2) – 2 місце

3. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.09,0(3) знятий – 3 місце

4. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.15,8(4) 2.09,8(1)

5. РАЗРАБОТКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Ровесниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.16,0(5) 2.16,2(3)

32,5 – 32 – 31,5 – 32 – Напруга

31 – 32 – 33,5 – Креолка; 33,3 – Реформа

 

ВЕЛИКИЙ ЧОТИРИРІЧНИЙ ПРИЗ (DERBY)

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 3 гіти


1. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.04,9(1) 2.07,9(2) 2.08,0(1) – 1 місце

2. ВАРІАНТ ІЗ – т-гн.жер.рос. 2015 р.н. (Рей Ган-Вестфалія) Пр.вл.Палкін І.П. Палкін І. 2.35,0(7) (1зб) 2.07,7(1) 2.08,7(2) – 2 місце

3. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.06,7(2) 2.14,9(5)(1зб) 2.11,5(3) – 3 місце

4. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.08,9(3) 2.10,9(4) 2.22,4(6)(1зб) – 4 місце

5. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.09,6(4) 2.09,5(3) 2.12,5(4)

6. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.12,7(6)(1зб) 2.15,4(6) 2.17,8(5)(1зб)

7. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.09,6(5)(гол) 2.15,6(7) знята

31 – 32 – 31,5 – 30,4 – Морська Гладь

32 – 33 – 31,5 – 31,2 – Варіант Із

32,5 – 32,5 – 33,5 – Боєвая Пєсня; 29,5 – Морська Гладь

 

ПРИЗ ГІЛЬДІЙЦЯ

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.09,0(1) 2.09,7(1) – 1 місце

2. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.18,4(3) 2.11,5(2)(1зб) – 2 місце

3. ОЛЬГІН – вор.жер. рос. 2015 р.н. (Гоготун-Одісея) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Палкін І. 2.36,0(7)(1зб) 2.12,2(3)(1зб) – 3 місце

4. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.13,9(2) 2.19,6(6) – 4 місце

5. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.18,6(4)(2зб) 2.17,3(4)

6. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.19,8(6) 2.18,3(5)

7. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.18,9(5) вибув

8. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. – знятий знятий

32 – 33 – 33 – 31– Знаменка

33,5 – 31,5 – Пісенька; 32 – 32,7 – Знаменка

 

ПРИЗ ЕЛІТИ

Для коней старшого віку рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. ГОРНЯК – гн. жер.рос. 2014 р.н. (Регістр - Грона) т.в.2. Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.02,8(1)(1зб) знятий – 1 місце

2. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.05,2(2) 2.05,8(1) – 2 місце

3. ГІГАНТ – вор. жер. рос. 2013 р.н. (Гоготун - Гіпотеза) т.в.3. Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.13,7(4)(1зб) 2.06,3(2) – 3 місце

4. БРИФІНГ - гн. жер. рос.2013 р.н. (Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.16,9(6) 2.07,0(3)

5. ДУЕТ* – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Уклон - Дарниця) т.в.4. Пр.вл. Красношлик М.С. Зайцев Ю. 2.09,3(3)(1зб) 2.07,6(4)(2зб)

6. КОМАНДИР ФРЕГАТА* – т.-сір. жер. орл. 2014 р.н. (Фрагмент - Командировка) т.в.5. Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.13,9(5) 2.13,8(5)(1зб)

32 – 30 – 30 – 30,8 – Горняк

29,5 – Дует; 31 – 31,5 – Брифінг; 33,8 – Очаг

 

ПРИЗ ІДЕАЛУ

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЯБЛОНЬКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Ярнауга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.21,4(1зб) – 1 місце

2. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.32,5(1зб) – 2 місце

3. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.32,7(2зб) – 3 місце

4. ХОРЕОГРАФ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.37,4

38 – 34 – 35,5 – 33,9 – Яблонька