26.05.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова, скакова

ВСТУПНИЙ ПРИЗ

Для коней 4-х років і старше чистокровної верхової породи     Дист. 2000 м

3 група


1. РОММЕЛЬ – сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. - знятий

2. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д. - знятий

3. ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знятий

4. САН РЕМО - сір.жер.2015 р.н. (Ратібор-Свамі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. - знятий

5. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знятий

 

ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для коней старшого віку рисистих порід     Дист. 2400 м


1. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 3.26,3 – 1 місце

2. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.26,3(гол) - 2 місце

3. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М. – вибув

4. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» - знятий

33 – 33 – 35 – 35 – 36 – 34,3 - Гігант

 

ПРИЗ ВІДКРИТТЯ СКАКОВОГО СЕЗОНУ

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1800 м

3 група


1. ГРАНІТ – руд.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.59,60 – 1 місце

2. НУАР – гн.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Номеста) Приватний власник Береговий П.М. Павлов В. 2.01,34– 2 місце

3. ЛЕДНІК – т-гн. жер. 2016 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. 2.03,34 – 3 місце

4. РАМЗЕС - сір.жер. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Розалі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. 2.04,92

5. ЛАРОШ - гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Летіція) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. – знятий

6. ЗОЛОТОЙ ВЕК – гн.жер.2016 р.н. (Ахелес-Золушка) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. – знятий

7. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб. 2016 р.н. (Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Логвіненко О. - знята

300 – 20,04; 500 – 31,63; 500 – 32,40 – Нуар; 500 – 35,53 – Граніт

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.17,6(1зб) – 1 місце

2. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.17,8 – 2 місце

3. ЗНАМЕНКА – т.-гн. коб. рос. 2015 р.н. (Montpellier - Здравіца) т.в.2. Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.20,8 – 3 місце

4. ЧАЙОК – св.-гн.жер. орл. 2015 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайная) Пр.вл.Ковальський Є.М. Ковальський Є. 2.21,6(1зб)

5. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.22,4

6. ФІЗУЛІЯ – руд. коб. рос. 2015 р.н. (Удалой – Філософія) т.в.3. Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевіч С. 2.35,9

32 – Знаменка; 36,5 – 37 – 32,1 – Оренбург

 

ВЕСНЯНИЙ ПРИЗ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1000 м

4 група


1. РАЙСЬКА ГРАЦІЯ – гн.коб. 2017 р.н. (Главарь-Ремерія) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.12,07 – 1 місце

2. РЕГАРДА – руд.коб. 2017 р.н. (Ахелес-Регона) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. 1.13,31– 2 місце

3. РУМІНА – сір.коб. 2017 р.н. (Маджестік Альфабет) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.18,34 – 3 місце

4. РОЗА ІН ГРЕЙ – гн.коб. 2017 р.н. (Главарь-Рівер Фаст) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. - знята

500 – 39,27; 500 – 32,80 – Райська Грація

 

ВЕСНЯНИЙ ПРИЗ

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи     Дист. 1000 м

4 група


1. ГУД БОЙ – руд.жер. 2017 р.н. (Базілевс-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Москаль Д. 1.06,07 – 1 місце

2. ДЄБЮТ – руд.жер. 2017 р.н. (Базілевс-Директриса) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. 1.06,59 - 2 місце

3. УМБЕРТО – гн.жер. 2017 р.н. (Санніз Флоріда-Урсула) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. 1.08,28 – 3 місце

4. ЕЛЬМАН - гн.жер. 2017 р.н. (Аполон-Ешена) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. 1.08,49

5. РАМІРО – гн.жер. 2017 р.н. (Росчерк-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Голуб О. – знятий

6. САНДОР – гн.жер. 2017 р.н. (Нотрдам-Сарагоса) Приватний власник Береговий П.М. Павлов В. – знятий

7. НАБАТ – руд.жер. 2017 р.н. (Базілевс-Надєжда Абаша) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. - знятий

500 – 34,24; 500 – 31,83 – Гуд Бой