19.05.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ВСТУПНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. БРАШОВ – сір.жер.орл. 2017 р.н. (Шквал-Бєгунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.22,5 – 1 місце

2. ЖУРАВЕЛЬ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.26,2(1зб) – 2 місце

3. ХАЛІФ – т-гн.жер.орл. 2017 р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.27,0(1зб) – 3 місце

4. ОРЄХ – гн.жер.орл. 2017 р.н. (Рапс-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.47,8

37 – 35 – 35 – 35,5 – Брашов

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЧАЙОК – св.-гн.жер. орл. 2015 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайная) Пр.вл.Ковальський Є.М. Ковальський Є. 2.12,2(1зб) – 1 місце

2. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.12,5 – 2 місце

3. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.12,8 – 3 місце

4. ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Романенко О. 2.13,7

33,5 – 34 – Джон; 32 – 32,7– Чайок

 

ВЕЛИКИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ

Для кобил 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.08,5 знята – 1 місце

2. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.08,7 знята – 2 місце

3. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.08.7(гол) знята – 3 місце

4. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.10,2 знята

5. ХЛОПУША – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.12,9 знята

32 – 32 – 31 – 30,5 – Боєвая Пєсня

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КОКЕТЛИВИЙ – т-сір.жер.орл. 2016 р.н. (Кайф-Козирна Карта) Пр.вл. Качмар М.Г. Красношлик М. 2.17,5(1зб) – 1 місце

2. ПОДАЧА – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Пташка) Пр.вл. Оборін М.О. (народж.у філії «Дібрівський кінний завод №62») Оборін М. 2.25,5– 2 місце

3. БЕНФІКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.30,0 – 3 місце

4. ПЛАТОН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Афоризм-Помощь) Пр.вл. Качмар М.Г. Красношлик О. 2.35,9

5. ВІКІНГ – сір.жер.орл. 2016 р.н. (Ківер-Вивєска) Пр.вл. Качмар М.Г. Зайцев Ю. 2.41,6

6. НЕЗАБУДКА – чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Ніл-Кряква) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. знята

38 – Подача; 32,5 – 32,5 – 34,5 – Кокетливий

 

ВСТУПНИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ЯБЛОНЬКА – гн.коб. рос. 2017 р.н. (Бальзак-Ярнауга) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.15,0 – 1 місце

2. ЦИФЕРБЛАТ – гн. жер. орл. 2017 р.н. (Факел - Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.46,0(1зб) – 2 місце

3. КОФЕЇН – гн. жер.орл. 2017 р.н. (Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.49,7 – 3 місце

4. ЦАРЕВИЧ – т-сір.жер.орл. 2017 р.н. (Рапс-Цапфа) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.56,8(1зб)

34 – 34 – 33,5 – 33,5 – Яблонька

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.15,6 – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.19,9 – 2 місце

3. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.22,2(1зб) – 3 місце

4. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.37,5(2зб)

32 – 33,5 – 34,5 – 35,6 - Горожанін