03.02.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка піщана

ПРИЗ ПАМʼЯТІ ПРОФЕСОРА В.О.ВІТТА

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м

Розігрується у 2 гіти


1. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.25,0(1) знята – 1 місце

2. КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Авдімірець А . 2.25,5(2) знята – 2 місце

3. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.27,0(3) 2.28,6(2зб)(1) – 3 місце

4. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.45,0(гол)(7) 2.29,3(2) – 4 місце

5. ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.37,3(4) знята

6. ХЛОПУША – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.37,5(5) знята

7. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.45,0(6) знята

35 – 40 – 37 – Кілікія; 33 - Напористая

34,5 – 39 – 40 – Боєвая Пєсня; 35,1 - Гремі

 

ЗИМОВИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.31,8 – 1 місце

2. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.32,5(1зб) – 2 місце

3. РАЗРАБОТКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Ровесниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.33,2 – 3 місце

4. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.40,8

5. РОЗКРАСКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапотр-Радость) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. знята

36 – 38 – 41 – 36,8 - Креолка

 

На честь 70-річчя ПОВІЛАЙТІС АНАТОЛІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.38,7 – 1 місце

2. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.41,5(1зб) – 2 місце

3. БУЧАЧ – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Чардаш-Біосфера) ) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.46,9(1зб) – 3 місце

4. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.47,2(з/зб)

39 – 41 – Бучач; 41 – 37,7 - Каховка

 

ПРИЗ РУМБИ

Для кобил 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.28,8 – 1 місце

2. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.28,8(п/к) – 2 місце

3. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.33,6 – 3 місце

4. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.50,4(2зб)

5. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.- знята

36 – 37,5 – 40,5 – 34,8 - Балтика