13.01.2019 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ПРИЗ ПАМʼЯТІ ПРОФЕСОРА П.М.КУЛЕШОВА

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.23,0(1)  2.30,0(3) – 1 місце

2.  БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.25,9(2) знята – 2 місце

3.  АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.26,9(3) 2.29,8(2) – 3 місце

4. ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.31,4(5)(1зб) 2.28,4(1)

5. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.28,8(4)(1зб) вибув

6. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.24,4(2)(г/ст.) знятий

33,5 – 36 – Парк; 38 – 35,5 – Конференція

36 – 39 – 40,5 – 32,9 - Подол

 

РІЗДВЯНИЙ ПРИЗ

Для коней старшого віку рисистих порід     Дист. 1600 м


1.  ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.16,0 – 1 місце

2.  БРИФІНГ - гн. жер. рос.2013 р.н. (Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.16,9 – 2 місце

3.  ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.17,8 - 3 місце

4.  ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.20,8

33 – 35 – Брифінг; 35 - 33 – Очаг

 

ЗИМОВИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. ДНЄСТР – т- гн.жер.орл. 2016 р.н. (Ніл-Діадема) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.36,2 – 1 місце

2. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.37,4(1зб) – 2 місце

3. БРАВАДА - чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баришня) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.38,0(1зб) – 3 місце

4. КУБРИК – св-гн.жер.орл. 2016 р.н. (Уклон-Кантата) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.42,4(н/х)(2зб)

5. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. - знята

37 – 40 – 43 – 36,2 - Днєстр

 

ПРИЗ ГУГЕНОТКИ

Для кобил 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1.  НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.21,5 – 1 місце

2.  МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.22,6 – 2 місце

3.  СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.23,7 – 3 місце

4.  ХЛОПУША – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.25,4 – 4 місце

5.  БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.25,6

6.  ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.27,2

7.  ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.28,9

8.  КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Гайченя Т. - знята

33 – 37 – 38,5 – Морська Гладь; 33 - Напористая