27.05.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м


 

1.  ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.20,4 – 1 місце

2. КОХАНОЧКА – сір.коб.орл. 2015р.н. (Чардаш-Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.23,3 – 2 місце

3. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.23,7 – 3 місце

4. ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.24,6

5. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.   2.32,6(1зб)

6. ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Заставнюк О. - знята

35,5 – 33 – 36 – 35,9    

                               

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1.  СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.21,6 – 1 місце

2. ХРОМПІК – гн.жер. 2015р.н. (Порядок-Хорда) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.22,3 – 2 місце

3.  ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.26,4 – 3 місце

4.  ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.31,0  

5. ГААГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Голос-Гравюра) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д. - знята 

34,5 – 35 – 36,5 – 35,6

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ЖОКЕЯ АКІМОВА АНАТОЛІЯ ЄФРЕМОВИЧА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи                      Дист.1200м.       4 група


 

1. АРАБЕЛЛА – гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северин О.  1.22,62 – 1 місце

2. ШЕР АМІ – сір.коб.2016 р.н.(Річі Рей-Шарлі Данте) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.   1.25,33 – 2 місце

3. ЗНАХАРЬ – гн.жер. 2016 р.н. (Росчерк-Загара) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.26,96 – 3 місце

4. ЛІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Ламінат-Регілана) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. - знята

5. ГЕРАЛЬДИКА – гн.коб. 2016р.н. (Главарь-Денжер) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А. – знята

6. ДІКАРЬ - гн.жер.2016 р.н. (Аполон-Дешка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О. – знятий

7. ЖАДАР – т-гн.жер. 2016 р.н. (Жазафна-Рагніта) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д. - знятий

200 – 14,49;  500 – 32,46;  500 – 35,67   

                                         

ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для коней старшого віку рисистих порід                              Дист.2400м


 

1.  БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 3.14,9 – 1 місце

2. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 3.18,9(1зб) – 2 місце

3. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик М.   3.26,0 – 3 місце

4. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О. - знятий

32 – 32,5 – 33 – 31,5 – 30 – 35,9                                 

                                                                                                             

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м

 


 

1.  АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.09,4 – 1 місце  

2. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.12,4 – 2 місце

3.  ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.13,5(2зб) - 3 місце

4.  ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.17,7

5.  САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.   2.21,7

6. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В. - знятий

31– 31 – 31,5 – 35,9

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м


 

1.  ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України»  Гаврилюк О.  2.17,0 - 1 місце

2. РОМАШКА – сір.коб.орл. 2014р.н. (Шквал-Ремарка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.17,0(гол) – 2 місце

3.  РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад» Красношлик О. 2.18,2 – 2 місце

4. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.23,5  

34 – 33 – 34 – 36