20.05.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ГРУПОВА СКАЧКА

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1000м        4 група


 

1. НЕПРЕВЗОЙДЕННАЯ – сір.коб. 2016 р.н.(Нотрдам-Нагайна) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А.  1.13,03 – 1 місце

2. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестик Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль О.  1.14,18 – 2 місце

3. АНАСТАСІЯ – руд.коб. 2016 р.н. (Астронавт-Ізгонія) ТОВ «Дельфін» Северин О.  1.17,53 – 3 місце

4. ПІНТА – руд.коб. 2016 р.н. (Ахелес-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.18,13

5. ПОНТА ГРОСА – т-гн.коб. 2016 р.н. (Гартблей-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» - Комаров О. – знята

6. АРАБЕЛЛА -  гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. - знята

 500 – 35,79; 500 – 37,24                                            

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м


 

1.  ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України»  Оборін М.  2.15,9(1зб) – 1 місце

2. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Красношлик М. 2.16,4(1зб) – 2 місце

3. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.18,8 – 3 місце

4. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.19,7

5. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.20,0(1зб)

34 – 34,5 – 35 – 32,4                                 

                                                                                                             

ВЕЛИКИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ

Для кобил 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1.  КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.05,7  знята  – 1 місце  

2.  РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.07,7(1зб)  знята - 2 місце

3. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.08,0   знята – 3 місце

4.  ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.09,7   знята – 4 місце 

5.  ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,5   знята

6. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.16,0(1зб)  знята

7. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.17,4(1зб)  знята

30,5 – 31 – 32 – 32,2

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м


 

1.  КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.13,0 - 1 місце

2. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.18,0(1зб) – 2 місце

3.  КУПЧАЯ – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.22,3(з/зб) 

4.  БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.25,4 – 3 місце

33 – 33,5 – 32 – 34,5

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1.  ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.14,9 – 1 місце

2.  МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,7 – 2 місце

3.  ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.20,7 – 3 місце

4. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.23,0 – 4 місце

5. ГААГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Голос-Гравюра) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.31,4(1зб)

6. БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.31,6(2зб)

33,5 – 33,5 – 33 – 34,9

 

ВСТУПНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ 

Для коней 2-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м


 

1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.38,8(1зб) – 1 місце

2. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Макаров О.  2.44,9 – 2 місце 

3. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Романько Д.  2.55,9(1зб) – 3 місце

4. ЕКСПЕДИТОР – сір.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» « ДП «Конярство України» Макаров О. - знят

40 – 40,5 – 38,5 – 39,8