13.05.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

(надані філією «Одеський іподром» ДП «Конярство України»)

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                                 Дист.1600м


 

1. ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.26,6 – 1 місце

2. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.26,7(1зб)  – 2 місце

3.  ОМУТ – гн.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Опозиція) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.27,3 – 3 місце

4.  СИГМА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Субсидія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.32,3(н/х)

36,5 – 37 – 38,5 – 34,6

 

ПРОБНИЙ ПРИЗ

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи                      Дист.1200м


 

1. ЛА МАНШ - руд.жер.2016р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.23,45 – 1 місце

2. МАРКІЗ – гн.жер.2016р.н.(Ратібор-Мрія) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Клочинський А.  1.24,05 – 2 місце

3. ЖРЕБІЙ – гн.жер.2016р.н. (Аполон-Жералдіна) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум»)  Северин О.  1.24,75 – 3 місце

4. РАМЗЕС -  сір.жер. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Розалі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В.  1.26,65

5. ГАНГ – руд.жер.2016р.н.(Гартблей-Гаммада) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О. – знятий зі старту

6. ГРАНІТ – руд.жер.2016р.н.( Нотрдам-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М. - знятий

200 – 14,30; 500 – 33,39; 500 – 34,76

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                              Дист.1600м


 

1. ПОДАРУНОК – сір.жер.орл. 2015р.н. (Уклон-Політика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.17,6 – 1 місце

2. ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.22,4 – 2 місце

3.  ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.27,7(1зб) – 3 місце

4.  КОХАНОЧКА – сір.коб.орл. 2015р.н. (Чардаш-Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.30,5

5.  ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.34,3(2зб)

34 – 34,5 – 34 – 35,1

 

ПРОБНИЙ ПРИЗ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи                      Дист.1200м


 

1. КАЙМА -  руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северин О.  1.22,72 – 1 місце

2. АЕРОБІКА – т-гн.коб.2016 р.н. (Експєкт-Абеллі) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.23,79 – 2 місце

3. ГАБРІЕЛЛА -  гн.коб.2016р.н. (Лютий-Гормона)  Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.25,18 – 3 місце

4. КНЯГИНЯ – гн.коб.2016р.н. (Главарь-Катріна) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.27,01 - 4 місце

5. ШАДАРІНА – т-гн.коб. 2016 р.н. (Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Москаль В.  1.27,38

6. ІМЕЛЬДА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Іжица) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знята

7. ГЕРАЛЬДИКА - гн.коб.2016 р.н. (Главарь-Денжер)  Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А. - знята

8. ПОНТА ГРОСА – т-гн.коб. 2016 р.н. (Гартблей-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О. - знята

200 – 14,33; 500 – 32,24; 500 – 36,15

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої поріди                                 Дист.1600м


 

1. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.17,5 - 1 місце

2.  ЧАЙОК -  св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.19,1(1зб)  – 2 місце

3.  КАМЕЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кибитка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.23,9(1зб) – 3 місце

4. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.24,7(1зб)

34,5 – 34,5 – 33,5 – 35

 

ПРИЗ АСТРИ

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи                              Дист.1400м


 

1.  РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.35,17 - 1 місце

2. ДЕЛІС – руд.коб. 2015р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.35,22 – 2 місце

3.  БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.35,54 – 3 місце

4.  АЛЬТАІР – гн.коб. 2015р.н. (Аполон-Аганія) ТОВ «Родіна Трейд» (народж.у Дніпропетровському кінному заводі №65» Северин О.  1.37,27 – 4 місце

5.  ДАЙКОНА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В.  1.37,95

6. ЗОЛОТАЯ ХАРІЗМА - руд.коб.2015р.н. (Хорезм-Золотая Імперія)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.40,99

7. ДІАМІНА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Даммам) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В. - знята

8.СЛАВʼЯНКА – гн.коб. 2015 р.н. (Аланді-Саме Лейн) ПП «кінний завод «Мілленнум» Сергієнко А. - знята

400 – 26,39; 500 – 32,72; 500 – 36,06

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.12,8 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.15,1 - 2 місце

3. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад» Красношлик О. 2.19,6 - 3 місце

4.  РОМАШКА – сір.коб.орл. 2014р.н. (Шквал-Ремарка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.19,6(шія)

5. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.20,3

6. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.22,3(1зб)

32,5 – 33,5 – 33,5 – 33,3

 

СПРИНТЕРСЬКИЙ ПРИЗ

Для жеребців,меринів,та кобил 3-х років чистокровної верхової породи        Дист.1400м


 

1. УСПЄХ - гн.жер.2015р.н. (Хорезм-Укала)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.34,00 - 1 місце

2.  КВЕБЕК – руд.жер. 2015р.н. (Купєц-Крокетка)  Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Северин О.   1.36,18 - 2 місце

3.  МАРЛАМ – руд.жер. 2015р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.36,62 – 3 місце

4.  ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В.  1.36,67 – 4 місце

5.  АМАДІНА - гн.коб.2015р.н. (Лаайєк-Аберрація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.36,91

6. ГЛІНТВЕЙН – гн.жер.2015р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.38,47

7. ГАЛІСІЯ – гн.коб.2015р.н. (Сторм Біч-Гребьонка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.39,58

8. ЛЕЙБОРІСТ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Лейбор Дей) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. – знятий

9. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. - знятий

400 – 26,41; 500 – 32,70; 500 – 34,89

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1. КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.11,5 – 1 місце

2.  МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.   2.14,0 – 2 місце

3.  ХРОМПІК – гн.жер. 2015р.н. (Порядок-Хорда) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.25,4(1зб) – 3 місце

4.  ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.27,4(1зб)

32 – 32 – 33 – 34,5

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої поріди                                 Дист.1600м


 

1.  ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.41,4 – 1 місце

2. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Романько Д.  2.46,0(1зб) – 2 місце

3.  ЕКСПЕДИТОР – сір.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» « ДП «Конярство України» Макаров О.   2.51,7(3зб) – 3 місце

40 – 40,5 – 40 – 40,9