06.05.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

 

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м


 

1. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Гаврилюк А.  2.51,7(1зб) – 1 місце

2. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Романько Д.  2.53,6(2зб) – 2 місце

3. ЕКСПЕДИТОР – сір.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» « ДП «Конярство України» Макаров О.  2.58,8(2зб) – 1 місце

45,5 – 44,5 – 42 – 39,7

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1.  ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.05,6(1зб) – 1 місце

2. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.08,0 – 2 місце

3. ХАБІБА – св-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.08,0(п/к) – 3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.18,7 

5. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.18,8(1зб)

31,5 – 30,5 – 32,5 – 31,1             

                   

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1.  МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.16,0 – 1 місце

2. ХЛОПУША –  гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.16,2 – 2 місце

3.  ГААГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Голос-Гравюра) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.36,4(1зб) – 3 місце

4.  СИГМА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Субсидія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О. - вибула

35 – 33,5 – 34,5 – 33

                                                       

ПРИЗ ДИКАНЬКИ

Для кобил 4-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1.  АНТАЛІЯ – сір.коб.орл.2014 р.н. (Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.11,0   2.10,6 – 1 місце  

2.  КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.18,2   2.11,0 - 2 місце

3. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.11,2   знята – 3 місце

4.  ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.12,2   знята – 4 місце 

5.  ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.17,0   2.15,6

6. КУПЧАЯ – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.25,0   2.22,0(1зб)

7. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.25,0(шія)   2.25,5

32 – 32,5 – 33,5 - 33

33,5 – 32 – 32 – 33,1

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1.  ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.   2.14,7 - 1 місце

2. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.16,0(1зб) – 2 місце

3.  ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.16,8 – 3 місце 

4.  РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.17,0

5.  РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад» Красношлик О.  2.17,2(1зб)

33 – 32 – 35 – 34,7

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м


 

1.  ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.15,6 – 1 місце

2.  БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.16,2 – 2 місце

3.  ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.19,6 – 3 місце

4. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.39,3

5. ХАРЬКОВЧАНІН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. - вибув

34,5 – 33,5 – 33,5 – 34,1

 

ПЕРШОТРАВНЕВИЙ ПРИЗ 

Для коней старшого віку  рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1.  ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.02,8 – 1 місце

2. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України»  2.07,9 – 2 місце

3. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.08,7– 3 місце

4. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  2.11,5 

29,5 – 30 – 30,5 – 32,8