29.04.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ (ВІДКРИТТЯ СКАКОВОГО СЕЗОНУ)


(надані філією «Одеський іподром» ДП «Конярство України»)

 

ВСТУПНИЙ ПРИЗ

Для коней 4-х років і старше чистокровної верхової породи                             Дист.2000м


 

1. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д.  2.14,61 – 1 місце

2. ГРАФІТ – гн.жер.2014р.н.(Гімн-Гайдамачка) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.26,86 – 2 місце

3. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.26,91 – 3 місце

4. ОРФЕЙ – сір.жер.2013р.н.(Гар Джет-Ескапада) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  2.17,86 – 4 місце

5. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  2.18,10

6. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.18,29

7. ШЕХЗАДЕ – руд.жер. 2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов П.  2.19,29

8. ШЕРГАРД – гн.жер. 2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д.  2.20,99

9. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Ткаченко О. - знятий   

10. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знятий

11. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р. - знята

12. ТАМЕРУН – гн.жер. 2014р.н.(Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. - знятий

500 – 33,33; 500 – 32,28; 500 – 33,74; 500 – 35,26

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                                 Дист.1600м


 

1. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.20,2 – 1 місце

2. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.20,7(зб)  – 2 місце

3.  ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.25,8 – 3 місце

4.  БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.29,6(1зб)

5.  ГААГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Голос-Гравюра) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.32,0  

34 – 35,5 – 34,5 – 36,2               

 

ПРИЗ ВІДКРИТТЯ СКАКОВОГО СЕЗОНУ

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи                             Дист.1800м


 

1. ОТПЕЧАТОК – гн.жер. 2015р.н. (Експєкт-Оранта) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.02,44 – 1 місце

2.  РОММЕЛЬ – сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  2.04,70 – 2 місце

3. СТЕПС ДУБАЙ -  руд.жер.2015р.н. (Дубай Ту Дубай-Тарр Степс)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  2.05,39 – 3 місце 

4. ГЛІНТВЕЙН – гн.жер.2015р.н. (Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.05,41 - 4 місце

5. ШАХРІСТАН – гн.жер. 2015р.н. (Шамус-Сафарі) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов П.  2.08,30

6. КВЕБЕК – руд.жер. 2015р.н. (Купєц-Крокетка) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северін О.  2.09,36

7.  ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  2.10,00

8.  МАРЛАМ – руд.жер. 2015р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. – знятий зі старту

9. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знятий

300 – 19,72; 500 – 31,63; 500 – 32,11; 500 – 38,98

                                                       

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої поріди                                 Дист.1600м


 

1. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.15,4 - 1 місце

2.  ЧАЙОК -  св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.17,8(2зб)  – 2 місце

3.  ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.20,5 – 3 місце

4. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.22,6(2зб)

5.  БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.23,0

34,5 – 33,5 – 32,5 – 34,9

 

ВЕСНЯНИЙ ПРИЗ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи                              Дист.1000м


 

1.  АЛЬТАМІРА – руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 1.06,61 - 1 місце

2. ГЕРАЛЬДИКА – гн.коб. 2016р.н. (Главарь-Денжер) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук Аліна  1.06,98 – 2 місце

3.  КАЙМА -  руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.07,74 – 3 місце

4.  ІМЕЛЬДА – сір.коб. 2016 р.н.(Маджестік Альфабет-Іжица) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак В.  1.13,38

5.  НЕПРЕВЗОЙДЕННАЯ – сір.коб. 2016 р.н.(Нотрдам-Нагайна) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  - знята 

500 – 33,59; 500 – 33,04

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1. КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.11,0 – 1 місце

2. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.11,2 - 2 місце

3. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. 2.13,1 - 3 місце    

4.  РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.19,4(г/ст.)

33 – 33,5 – 33 – 31,5

 

ВЕСНЯНИЙ ПРИЗ

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи                              Дист.1000м


 

1. ГРОТЕСК – руд.жер. 2016 р.н. (Росчерк-Гашетка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.07,14 - 1 місце

2.  РІШЕЛЬЄ – т-гн. жер. 2016 р.н. (Лютий-Робертіна) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.   1.08,57 - 2 місце

3.  ШАХІД – руд.жер. 2016 р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов П.  1.11,34 – 3 місце

4.  РАМЗЕС -  сір.жер. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Розалі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  1.13,83 

5.  ІММАМ – сір.жер. 2016 р.н.(Маджестік Альфабет-Ішмі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гринчак Р.  - знятий 

500 – 34,03; 500 – 33,11

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                                 Дист.1600м


 

1. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.12,6 – 1 місце

2.  ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.   2.17,4 – 2 місце

3.  СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.17,4(шия) – 3 місце

4.  ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.28,2

33 – 35 – 33 – 31,6               

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                                                 Дист.1600м


 

1.  РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.14,8 – 1 місце

2. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.15,1 – 2 місце

3.  КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.   2.17,3 – 3 місце

4.  БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.17,6 

33,5 – 35 – 34 – 32,3