22.04.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

 КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років  орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


 

1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько Д.  2.50,4 – 1 місце

2. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Гаврилюк О.   2.50,4(шія)  – 2 місце

3.  ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Макаров О.  3.03,6 – 3 місце

44 – 42 – 41,5 – 42,9

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                             Дист.1600м

 


 

1.  АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.23,2(1зб)  – 1 місце

2.  БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» Авдімірець А.  2.23,9(г/ст.) 

3. ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.28,0(1зб) – 2 місце

4.  ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.31,6 – 3 місце

36,5 – 36 – 35 – 35,7               

                  

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                               Дист.1600м

 


 

1.  КОХАНОЧКА – сір.коб.орл. 2015р.н. (Чардаш-Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.26,9 – 1 місце

2. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.31,4(1зб) – 2 місце

3.  ОМУТ – гн.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Опозиція) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.37,8 – 3 місце

4.  ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.40,0  

5.  СИГМА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Субсидія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.  2.52,0(2зб)

36,5 – 35,5 – 36 – 38,9

                                                       

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                               Дист.1600м

 


 

1.  НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.15,7 - 1 місце

2.  КАМЕЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кибитка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.23,5(1зб) – 2 місце

3.  МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.24,3(1зб) – 3 місце

4. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.28,7(1зб)

35 – 33 – 32,5 – 35,2

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м

 


 

1.  КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.15,9 - 1 місце

2.  ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА -  сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.16,0 – 2 місце

3.  РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.18,4(1зб) – 3 місце 

4.  КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.22,0 

5. КЛАВІАТУРА – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.27,9

34,5 – 34,5 – 33 – 33,9

               

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м

 


 

1.  СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.14,7(н/х) 

2.  ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,5 – 1 місце

3.  САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.23,0 – 2 місце 

4.  ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.23,0(2зб)  - 3 місце

5. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.28,4

6. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О. -  знята

34 – 32,5 – 34,5 – 33,7