14.04.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1. ХРОМПІК – гн.жер. 2015р.н. (Порядок-Хорда) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.28,7 – 1 місце

2. ГААГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Голос-Гравюра) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.   2.28,9(1зб)  – 2 місце

3.  СИГМА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Субсидія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.33,0(1зб)  – 3 місце

4. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.  2.36,0(1зб)  

36,5 – 38 – 37,5 – 36,7

 

 

ПРИЗ БЕНЗОЛА

 Для коней 4-х років орловської рисистої породи  Дист.1600

Приз розігрується у 2 гіти


 

1.  ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М.  2.08,3  знятий  – 1 місце

2.  КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.11,4  знята – 2 місце

3. АНТАЛІЯ – сір.коб.орл.2014 р.н. (Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.12,6(1зб)  знята – 3 місце

4.  РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад» Красношлик О.  2.15,9  знятий – 4 місце

5. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.16,2  знятий

6. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.22,9  знята

7. КУПЧАЯ – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.24,4(1зб)  знята

8. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.32,2  знятий

31 – 32,5 – 32 – 32,8               

                  

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1.  ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.30,7 – 1 місце

2. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.30,9 – 2 місце

3.  БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.31,0 – 3 місце

4.  ХАРЬКОВЧАНІН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Рапс-Хозяйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько Д.  2.39,9(1зб)    

38,5 – 367 – 37,5 – 37,7

                                                       

 

НА ЧЕСТЬ «Djadi Wani»

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1.  ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.07,5 - 1 місце

2.  ХАБІБА – св-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.15,9 – 2 місце

3.  СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.  2.17,9 – 3 місце

4.  КЛАВІАТУРА – гн.коб.орл. 2014р.н. (Уклон-Крона) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.17,9(гол)

5. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.22,0(1зб)

32 – 31 – 32 – 32,5

 

 ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1.  ГАДАЛКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.16,9 - 1 місце

2.  ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.19,8 – 2 місце

3.  ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.21,7(1зб) – 3 місце 

4.  СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.28,2 

5. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. - вибула 

35 – 35 – 33 – 33,9