07.04.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ)

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1. ОМУТ – гн.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Опозиція) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.31,9 – 1 місце

2. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.34,8 – 2 місце

3. ГААГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Голос-Гравюра) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.37,0(1зб)  – 3 місце

4. СИГМА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Субсидія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.  2.50,7(1зб)

38 – 37,5 – 40 – 36,4

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1.  ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.22,6(2зб) – 1 місце

3.  КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.22,6(гол) – 2 місце

4. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.29,5 – 3 місце

1.  БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.30,4(2зб)

36,5 – 35 – 36 – 35,1                                 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1.  ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.26,9 – 1 місце

4. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» Авдімірець А.  2.27,0 – 2 місце

2.  ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.28,0 – 3 місце

3.  БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.28,4   

37,5 – 36 – 35,5 – 37,9

                                                       

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1.  АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.13,0 - 1 місце

2.  СЕЛІГЕР - руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.14,4(н/х)

3.  ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.26,8(1зб) – 2 місце

4.  САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.29,6 – 3 місце  

34,5 – 33,5 – 33,5 – 31,5

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


 

1.  ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н.(Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.17,4 - 1 місце

2.  РОМАШКА – сір.коб.орл. 2014р.н. (Шквал-Ремарка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.21,5 – 2 місце

3.  ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.25,2 – 3 місце 

4.  КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.28,5(1зб)(н/х)  

34,5 – 34,5 – 35 – 33,4