25.02.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  3.07,2 – 1 місце

2. ОМУТ – гн.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Опозиція) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик О.  3.11,9 (н/х) (з/зб)

3. СИГМА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Субсидія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Литвин О.  3.18,4 – 2 місце

4. ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю. - знята

49,5 – 46 – 45,5 – 46,2

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ НАЇЗНИКА ПАРФІРОВА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСІЙОВИЧА

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.36,8 – 1 місце

2. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.37,3 – 2 місце

3. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.40,5 (2зб)  – 3 місце

4. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.46,0

5. БОДРАЯ ПЄСНЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.53,7

6. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. - знята

40 – 38,5 – 41 – 37,3

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ШРАЄР ІГОРЯ ЙОСИПОВИЧА

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н. (Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.36,9 – 1 місце

2. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н. (Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад»  Красношлик О.  2.38,6 - 2 місце

3. ХАБІБА – св-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.39,7  – 3 місце 

4. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М.  2.40,6 (2зб)

5. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.58,0

41,5 – 37,5 – 38,5 – 39,4

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. КОХАНОЧКА – сір.коб.орл. 2015р.н. (Чардаш-Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Тальянський В. - знята

2. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т. - знята

3. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України»  Оборін М.  2.29,9 – знята 

4. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. - знята

Заїзд знятий повністю

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ПІФА - вор.коб.орл.2014р.н. (Флоріано-Партіта) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.38,0 – 1 місце

2. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н. ( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.44,7 – 2 місце

3. БАБОЧКА – вор.коб.орл.2014 р.н. (Чардаш-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.44,9 – 3 місце

4. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н. (Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.48,8 (1зб)

40,5 – 40,5 – 40 – 37