Державна книга племінних коней чистокровної верхової породи

06.02.2018

Асоціація по розведенню та скачках чистокровних верхових коней «Жокей-клуб «Україна» (Асоціація «Жокей-клуб «Україна») є єдиним делегованим Міністерством аграрної політики та продовольства України органом з регулювання розведення та випробувань  коней чистокровної верхової породи на території України. Такі повноваження надані Асоціації «Жокей-клуб «Україна» Міністерством аграрної політики та продовольства України  відповідно до Наказу №886/462 від 30.12.2010 року.

Асоціація «Жокей-клуб «Україна» є представником України у компетентних Міжнародних організаціях з чистокровного конярства, від імені України підписує статті Міжнародної угоди з розведення, скачок та ставок (IABRW) Міжнародної Федерації керівних органів з випробувань (IFHA).


 

Керуючись вищезгаданими повноваженнями, Асоціація «Жокей-клуб «Україна» видає Томи Книги коней чистокровної верхової породи України.
До 1991 року результати розведення коней чистокровної верхової породи в Україні опубліковані I-X Томах Книги племінних коней чистокровної верхової породи Радянського союзу. Результати 1992-2007 років включно опубліковані в I-IV Томах Книги племінних коней чистокровної верхової породи Російської Федерації.
Том І Книги племінних коней чистокровної верхової породи України та  включає результати  за період 2008-2010 років включно. Доповнення 1 до І-го тому Книги племінних коней чистокровної верхової породи  включає результаті плодової діяльності за 2011 рік, Доповнення ІІ – за 2012-2013 роки.
Том І та Доповнення І та ІІ складено відповідно до правил міжнародного комітету   «Присудження та дотримання статусу затвердженої племінної книги”.
В Томі І опубліковані матки та жеребці-плідники, що були зареєстровані раніше у затверджених Племінних книгах. 

Інформацію взято з інтернет сторінки: Асоціації по розведенню та скачках чистокровних верхових коней «Жокей-клуб «Україна»

стаття оригінал доступна за посиланням