14.01.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

ЗИМНІЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.28,9(1зб) – 1 місце

2. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.29,2(2зб) – 2 місце

3. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.34,9(з/зб)

4. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.40,8(1зб) – 3 місце

5. КАМЕЯ – т-сер.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Кибитка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  - знята

39 – 36,5 – 37,5 – 35,9

 

ПРИЗ ПАМʼЯТІ ПРОФЕСОРА П.М.КУЛЕШОВА

Для коней 4-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м

Приз розігрується у 2 гіти


1.  КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.19,6  знята – 1 місце

2.  АНТАЛІЯ – сір.коб.орл.2014 р.н. (Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.22,2  знята – 2 місце

3.  КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.27,9  знята – 3 місце

4. РАЗГУЛЯЙ - вор.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Романтіка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.29,2  знятий – 4 місце

5. ШТУЧКА – гн.коб.орл.2014р.н. (Шквал-Умніца) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.36,7  знята

6. ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА РУМБА - сір.коб.орл.2014р.н.(Рапс-Ламбада) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. – знята

7.  ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М. - знятий

34 – 35,5 – 36,5 – 33,6

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1.  ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.27,6  – 1 місце

2.  ЧАЙОК -  св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.28,2(2зб) - 2 місце

3.  НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.32,3(1зб)  – 3 місце 

4.  ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.33,3(1зб)

5.  БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.36,5(1зб)

37,5 – 37,5 – 38,5 – 34,1

 

РІЗДВЯНИЙ ПРИЗ

Для коней старшого віку рисистих порід     Дист. 1600 м


1.  ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.14,3 - 1 місце

2.  БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.19,2 – 2 місце

3.  КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  2.19,2 – 3 місце 

4.  ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.51,9(1зб)

35,5 – 33,5 – 33 – 32,3

 

ПРИЗ ГУГЕНОТКИ

Для кобил 4-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1.  ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.16,5 – 1 місце

2.  ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.16,7 – 2 місце

3.  СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.22,8(1зб)  – 3 місце

4.  РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.23,0

5.  ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.26,4 

6.  ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.38,4(2зб)

34,5 – 34 – 35 – 33